piątek, 20 listopada 2015

Pod prąd. Tak po prostu.

Justin Bieber- Love Yourself                                     Nietypowo.Strategicznie. Jakbyś obserwowała siebie z boku. Na zimno lub jak totalna wariatka. Ale jest warunek: aby myśleć niestandardowo, trzeba myśleć w ogóle.
Niekonwencjonalnie. Myślenie jest najcenniejszym atutem( Nie licząc tych,które są tak samo ważne).

Dzięki myśleniu możesz osiągnąć [prawie] wszystko( włącznie z tymi czynnościami,które nie są ambitne). W dzisiejszych czasach ( a wiedząc,że mamy XXI wiek) nie ma jednego dobrego sposobu rozwiązania problemów. Świat bezczelnie wymaga,abyśmy byli bardziej produktywni,kreatywni i potrafili spojrzeć na wszystkie zagadnienia z różnych perspektyw. Autorzy uważają (czytaj: George'a Shawa), że przeciętny człowiek myśli raz lub dwa razy w roku. No ale!Przecież nieustannie myślimy.
 Co by tu zjeść. W co się ubrać.To nie tak.
Aby myśleć jak typowy freak,trzeba rozumieć,totalnie,świadomie. Obserwować (tak jak ja maffashion na instagramie!) proces podejmowania decyzji,zrozumienia błędów. Nie czarujmy się.
To rodzaj kalkulacji. Na nietypowe myślenie nie marnuj energii w przypadku rzeczy błahych. Zwykle kupuję świderka śmietankowo-czekoladowego,dzisiaj kupię truskawkowego,bang! Nie.
Mam jednak małe pocieszenie.(ale tylko dla "nie dzieci"). Okazuję się,że rozumowanie niekonwencjonalne warto uczyć się od dzieci. To one bardziej je "kumają".To ciekawe,nie?Koszula-x/Spodnie- miejski sklep/ Czarna koszulka- gatta/ Buty-deichmann//
6 komentarzy:

*Każdy pozostawiony komentarz bardzo mnie motywuje i za każdy bardzo dziękuje.
*Nie bawię się w obs/obs,kom/kom! Chcę mieć prawdziwych czytelników.
*Jeśli teraz to czytasz to wiedz,że dzięki Tobie się uśmiechnęłam!♥