wtorek, 23 lutego 2016

JESTEŚMY ZOMBIE


Żyjemy jak zombie. Budzimy się,wykonujemy swoje zadania,spełniamy nawyki i idziemy spać tylko po to,aby obudzić się znowu. Patrząc pod kątem powiedziałabym,że to rutyna.
Robiąc obrót w prawo uświadamiam sobie,że pójście spać po to,aby się obudzić ma jakiś większy sens. Budząc się,wykonując nasze obowiązki,spełniając nawyki i realizując kolejny dzień możemy za każdym razem zrobić to inaczej. Patrzymy ale nie zawsze widzimy. Słuchamy,ale nie zawsze słyszymy. Tak samo my(w pewnym sensie zombi) możemy na tą samą rzecz,którą wykonujemy codziennie spojrzeć pod innym kątem.Możemy inaczej się obudzić.Tak,obudzić. Z pewnością poniedziałkowy poranek o wiele różni się od sobotniego.
Niedzielne zasypianie od piątkowego. Dlatego tak ważne są spontaniczne chwile. Niespodziewane momenty,które za każdym razem wyglądają inaczej-bo są spontaniczne.
Dokonujemy ich w niewymuszony sposób.Naturalny.Za każdym razem inny.
Od otworzenia oczu do ich zamknięcia mamy kolejny dzień.Kolejne godziny na zrealizowanie naszych celów.Niczyje życie nie jest nudne.Żaden dzień nie jest monotonny,bo za każdym razem dzieje się w nim co innego albo to samo w inny sposób i za każdym razem z innym zakończeniem.
Fot.: klik

Kurtka-h&m/Spodnie-h&m|Holandia/Buty-deichmann/Golf-x/Szal-szafa babci//

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Bo od babci z szafy!;p Również pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Świetny szalik!:D Bardzo ładne zdjęcia!

  http://individualminimalism.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna stylizacja. Rutyna nas kompletnie pochłonęła, dlatego zdrowo jest robić coś innego nisz zawsze.
  Jestem bardzo zdziwiona, bo z archiwum wynika, że piszesz od 2014 roku a masz tak maluśko obserwatorów a piszesz świetnie!
  Obserwuję!

  Nasz Blog

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziekuje!♥ Co do obserwatorow dopiero ostatnio ustawilam ta opcje wiec dlatego tyle jest. Bardzo dziekuje i mam nadzieje ,ze bedzie ich coraz wiecej! DZIEKI!♥ xoxo

   Usuń

*Każdy pozostawiony komentarz bardzo mnie motywuje i za każdy bardzo dziękuje.
*Nie bawię się w obs/obs,kom/kom! Chcę mieć prawdziwych czytelników.
*Jeśli teraz to czytasz to wiedz,że dzięki Tobie się uśmiechnęłam!♥