wtorek, 15 listopada 2016

Jealousy of dreams


Wiecie co zawsze szokuję mnie w spełnianiu marzeń? Zazdrość. Zazdrość o ... szczęście innych? Największa głupota a zarazem choroba XXI wieku. Szczera radość szczęściem innych- to teraz jedna z lepszych cech jakie może posiąść każdy z nas. Szczęście szczęściem innych to wielka sztuka,ale tak naprawdę jest łatwa-jak wszystko. Istnieją tylko rzeczy,na które należy poświęcić więcej czasu a na niektóre mniej,ale nie istnieją rzeczy trudne. Nieosiągalne jest  tylko to w co nie chcemy uwierzyć,nie wierzymy,że może się nam udać i nie robimy nic w kierunku,aby się udało. W cieszeniu się uśmiechem innym jedyne co można zrobić to...  uśmiechnąć się. Duszenie w sobie złości,że komuś coś się udało? To według mnie dążenie do tego,aby właśnie nam samym coś wyszło. I jedyne co możemy wtedy zazdrościć,co możemy wtedy zrobić to - wzorować się na osobie,które spełniła/spełnia swoje marzenie,zrobiła coś w co włożyła ogromny wysiłek,ale dzięki temu jest teraz najszczęśliwszą osobą na świecie. Ona już jest a ty? 

Fot.: klik

//Sweter-atmosphere// 

5 komentarzy:

 1. Super post i śliczne zdjęcia :D
  zapraszam do siebie !

  wikujama.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdrość wobec osiągnięć innych nie pozwala nam samym się rozwijać, zwłaszcza ta podszyta złością. Będą tacy, którzy będą narzekać, że komuś się udało. Czasami będą mówić, że on to dostał, że ona na to nie zapracował. Często to po prostu nieumiejętność przyznania się przed samym sobą, że się nic nie robi, by osiągnąć sukces.
  Pozdrawiam
  Tutti
  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko co napisałaś w komentarzu zawarlam w poście-haha.Dziękuję za komentarz! Pozdrawiam

   Usuń
 3. Tribulus terrestris is some other notable therapy for treating low muscle mass troubles. As according to research, this herbal treatment is determined to be very beneficial to enhance the manufacturing of testosterone. you can employ this herbal therapy to decorate the production of human growth hormone. For more ==== >>>>>> http://testoupmaxfacts.com/ultimate-testo-explosion/

  OdpowiedzUsuń

*Każdy pozostawiony komentarz bardzo mnie motywuje i za każdy bardzo dziękuje.
*Nie bawię się w obs/obs,kom/kom! Chcę mieć prawdziwych czytelników.
*Jeśli teraz to czytasz to wiedz,że dzięki Tobie się uśmiechnęłam!♥